ҚР азаматтығын ауыстыруға байланысты жылжымайтын мүлік иеліктен шығарылуға тиіс пе?

Жылжымайтын мүлік саласындағы сұрақтар
29.08.2018 Шохан

ҚР азаматтығын ауыстыруға байланысты жылжымайтын мүлік иеліктен шығарылуға тиіс пе?

  Please note that,by virtue of paragraph 4 of article 60 of the Law of the Republic of Kazakhstan "On legal acts",the explanation provided has a recommendation character.

Загрузка...