Сот орындаушы атқарушылық iс жүргiзудегі хабарлама және шақырту жіберу қажет пе?

Адвокатура сұрақтары
27.09.2018 Медет

       Сот орындаушы атқарушылық iс жүргiзудегі хабарлама және шақырту жіберу қажет пе?

  Please note that,by virtue of paragraph 4 of article 60 of the Law of the Republic of Kazakhstan "On legal acts",the explanation provided has a recommendation character.

Загрузка...