Сәлеметсізбе, менің сұрағым біздің отбасымызда 2 баламыз бар жәрдемақы осы уақытқа дейін алып көрмедім, үлкен ұлым 10 жаста, кішісі 7 жаста енді осы уақытта  құжаттар тапсырсам жәрдемақы алуға болама?

Әлеуметтік қамсыздандыру (жәрдемақы) саласындағы сұрақтар
11.04.2019 улмекен

Сәлеметсізбе, менің сұрағым біздің отбасымызда 2 баламыз бар жәрдемақы осы уақытқа дейін алып көрмедім, үлкен ұлым 10 жаста, кішісі 7 жаста енді осы уақытта  құжаттар тапсырсам жәрдемақы алуға болама?

  Please note that,by virtue of paragraph 4 of article 60 of the Law of the Republic of Kazakhstan "On legal acts",the explanation provided has a recommendation character.

Загрузка...